Šolsko leto se hitro bliža h koncu. Tako je za nami še ena zaključna prireditev, ki je bila v četrtek, 15. 6. 2023. Posvetili smo jo dnevu državnosti in zajadrali v poletje.

Na prireditvi smo združili moči prav vsi, od najmlajših vrtičkarjev do petošolcev, ki preživljajo svoje zadnje dni na naši podružnični šoli, saj bodo v jeseni že na matični šoli v Stopičah. Najstarejši vrtčevski otroci pa so se s pesmicami tudi poslovili od svojih prijateljev, si že nadeli svoje šolske torbice ter veselo pričakujejo svoj prvi šolski dan v prvem razredu.

V družbi staršev, prijateljev, bratov in sester smo se tako poslovili od šolskih obveznosti in odhajamo zasluženim počitnicam naproti.

Vabljeni k ogledu naših foto utrinkov prireditve.

V petek, 16. 6. 2023, pa smo v sodelovanju s PŠ Dolž izvedli kulturni dan. Tokratna osrednja nit je bila “beremo pod milim nebom”. Na polovici poti med Dolžem in Podgradom smo si poiskali prijeten prostor ob robu gozdička. Drug drugemu smo prebirali najljubše knjige in preživeli še eno prijetno dopoldne.